ДОКУМЕНТАЦІЯ КОШТОРИСНА
- сукупність документів, за якими визначається вартість будівництва, здійснюється його фінансування, провадяться розрахунки між замовником і підрядником. Д.к. складають локальні кошториси, локальні кошторисні розрахунки, об'єктні кошториси, об'єктні кошторисні розрахунки, кошторисні розрахунки на окремі види витрат, зведені кошторисні розрахунки вартості будівництва, зведення витрат, а також кошторисні відомості та розрахунки.
Склад інвесторської Д.к. залежить від | стадійності проектно-кошторисної документації і технічної складності об'єкта.
У проекті розробляють: зведення витрат (у разі потреби); зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва (розрахунок вартості будівництва); об'єктні та локальні кошторисні розрахунки; кошторисні розрахунки на окремі види витрат; кошториси на проектні та пошукові роботи.
У робочому проекті розробляють: зведення витрат (у разі потреби); зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва; об'єктні та локальні кошторисні розрахунки (у разі потреби); об'єктні та локальні кошториси; відомості ресурсів до локальних кошторисів; кошторисні розрахунки на окремі види витрат; кошториси на проектні та пошукові роботи.
У складі документації розробляють: об'єктні та локальні кошториси; відомості ресурсів до локальних кошторисів.
Розробляючи передпроектну документацію (техніко-економічні обґрунтування інвестицій та ескізні проекти), визначають розрахункову вартість будівництва і складають локальні та об'єктні розрахунки, а також зведений розрахунок вартості будівництва.
Одночасно у складі кошторисної документації розробляють відомості вартості будівництва об'єктів, що входять до пускового комплексу (якщо відповідно до завдання на проектування передбачено пускові комплекси), та відомість кошторисної вартості об'єктів і робіт з охорони довкілля (за наявності відповідної документації). Проектуючи підприємства та споруди , будівництво яких здійснюють чергами, у кошторисній документації додатково розробляють: розрахунок загальної вартості будівництва (зведення витрат); зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва першої черги; розрахунок вартості будівництва подальших черг; об'єктні розрахунки вартості.
|