Навигация
 
вит-віз
<< В начало < Предыдущая Следующая > В конец >>

ВІДДАННЯ ДО СУДУ

- стадія крим. процесу, коли суддя, одержавши справу від прокурора і з'ясувавши, що зібрано достатньо доказів для її розгляду по суті в суц. засіданні, виносить постанову про віддання обвинуваченого до суду і призначення справи до суд. слухання. З моменту В. до с. обвинувачений стає підсудним. На цій стадії суддя може прийняти рішення: про зупинення провадження справи в разі захворювання обвинуваченого, що виключає можливість його участі в суд. розгляді; про повернення справи прокурору, якщо з'ясовується, що обвинувачений зник і місце перебування його невідоме; про закриття справи чи повернення її на дод. розслідування тощо.

За Кримінально-процесуальним кодексом України питання про В. до с. у справах про злочини, за які передбачається смертна кара, вирішується розпоряд. засіданням суцу у складі судді та двох народних засідателів (ст. 237, 238).

З метою підготовки справи до суд. розгляду суддя вирішує такі питання: у якому складі суду буде слухатися справа; про призначення захисника у випадках, коли його участь у справі є обов'язковою; про зміну, скасування чи обрання запобіж. заходу щоцо підсудного; про визнання особи законним представником обвинуваченого, потерпілого, відповідачем, представником позивача, відповідача, якщо рішення про це не було прийняте під час розслідування; про визнання потерпілого позивачем, якщо позов не був заявлений під час розслідування; про витребування дод. доказів; про список осіб, які підлягають виклику в суц. засідання; про виклик переклацача; про розгляд справи у відкритому чи закритому суц. засіданні; про день і місце розгляду справи; всі ін. питання, які стосуються підготовки до суд. розгляду.

М. М. Михеєнко. 
Юридична енциклопедія - Шемшученко Ю.С.
  [ АННОТАЦІЯ]   [а-ад]   [аж-анар]   [анаф-аск]   [асо-ая]   [б-бен]   [бер-брак]   [брат-бюр]   [в-вер]   [вес-вис]   вит-віз   [вій-вод]   [воє-в'яз]   [г-герб]   [гере-гос]   [гот-гуц]   [д-демаг]   [демар-державна тер]   [державна цер-десп]   [десят-дій]   [діл-доз]   [док-дяк]   [е]   [є]   [ж]   [з-зам]   [зан-звід]   [звіл-зім]   [зіо-зяб]   [і-інов]   [іноз-іщ]   [й]   [к-карц]   [кас-київ]   [кий-колг]   [коле-ком]   [кон-конкуб]   [конкур-конто]   [контр-корс]   [кору-крип]   [крис-кюч]   [л-лісов]   [лісог-ляш]   [м-маса]   [масл-мих]   [миш-між]   [мік-мой]   [мол-м'ян]   [н-наук]   [наур-необ]   [неод-нюр]   [о-округ]   [окруж-оріх]   [орлан-ощ]   [п-пасп]   [п-пасп]   [паст-пер]   [пес-піс]   [піч-пози]   [позн-посаг]   [посад-правн]   [право-предм]   [предс-примір]   [примус-прон]   [проп-п'ят]   [р-регл]   [регрес-рибак]   [рибал-розум]   [розш-рят]   [с-сев]   [сег-сир]   [сис-сміт]   [смол-співдруж]   [співстрах-стіч]   [стог-суддя]   [судеб-сюр]   [т-тех]   [тим-тор]   [тот-тяж]   [у-уман]   [умис-уяв]   [ф-фой]   [фок-ф'юч]   [х]   [ц]   [ч]   [ш]   [щ]   [ю]   [я]   [_А-В]   [_Г-З]   [_І-С]   [__Лат A-B]   [__Лат C]   [__Лат D]   [__Лат E-F]   [__Лат G-I]   [__Лат J]   [__Лат L-M]   [__Лат N-O]   [__Лат P]   [__Лат Q-R]   [__Лат S-T]   [__Лат U-V]